Tooted

 • Metallit√∂√∂d

  Kui otsite partnerit kes teeb professionaalset metallitööd, pöörduge kindlasti meie poole ning me valmistame metalltooted vastavalt Teie soovidele.

  Repston metallitööstus toodab erinevaid kõrgekvaliteedilisi metalldetaile kaasaegse projekteerimise ja tehnoloogia abil, et täita tellijate kõrgeid nõudmisi.

  Andke teada meile enda soov ja me anname parima, et valmistada Teie ootustele vastav metalltoode.

   

  • Sisustuselemendid

   Sisustuselemendid on metalltooted, mida kasutab tänapäevane ruumidisain ja arhitetkuur. Roostevaba, alumiinium, messing, vask on laialdaselt kasutatud interiori materjalid. Toodame metallinteriori kaubanduskeskustele, büroodele, hotellidele, restoranidele, laevadele ja mistahes kohta, kus metall toob esile sisekujunduse.

  • Komponendid

   Komponendid on metallosad aparaadi- ja seadmetööstusele. Valmistame metallkorpused terminalidele ja aparatuurile koos pinnaviimistluse ja montaaziga.

  • Reklaamkandurid

   Valmistame vastavalt tellija soovile erinevad metallalused, reklaampostid, viidad, polüünid koos plastik ja valgusinstallatsiooniga. Reklaamide projekteerimisel ja tootmisel kasutame lahendusi et tagada reklaampinna efekt ja säilimine nii sise- kui välistingimustes.

  • Trepid ja piirded

   Trepid ja piirded on tegutsemise alusatmisest saati olnud meie toodanguks. Kogemustele tuginedes valmistame kvaliteetsed metalltrepid, keerdtrepid, käsipuud ja piirded.

 • Metallm√∂√∂bel

  Metallmööbel ja metalldetailid mööblitööstusele on meie põhitoodang. Valmistame roostevaba mööblit ja mööblikarkasse juba ettevõtte algusest. Paljud mööblitööstused nii Eestis kui skandinaavias on valinud meid allhanke tegijaks oma mööbli- ja disaintoodetele. Koostöös disaineritega valmib disainmööbel Teie koju või kontorisse. Saatke meile enda soovid ja me aitame Teie ideed ellu viia.

 • Kaubandussisustus

  Kaubandussisustus ja laomööbel erinevate müügipindade sisustamiseks. Atraktiivne kaupluse sisustus ja kaubandusmööbel on meie toodang erinäoliste kaubanduspindade kujundamisel. Valmistame hotellisisustust, restorani-, kohviku- ja baarimööblit ning mitmesuguseid interjöörielemente kaubanduskeskustes. Lahendame teie soovid kaupade eksponeerimisel.

 • Allhanket√∂√∂d

  Tuginedes kauaaegsele kogemusele metallitöödes ja kaasaegsele tehnoloogiale täidame erinevaid metallitööde tellimusi mööbli-, toiduaine-, elektroonika-, meditsiinitööstus ning aparaadi-, laeva- ja majaehitusele. Eesmärkideks on alati kiirus, täpsus, kvaliteet ja tellija rahulolu.

Repston O√ú Vana-Narva mnt 27B, 74114 Maardu Tel 6352833 Fax 6352834 GSM 5126097