EttevÔttest

Repston OÜ on kliendi tellimuste kiire ja kvaliteetse tĂ€itmise pĂ”himĂ”ttel tegutsev metallitöötlemisettevĂ”te, mis toodab vĂ€ga erinevaid metallist tooteid vastavalt nĂ”udlusele.

EttevÔte on asutatud 2003. aastal kergmetallist erikonstruktsioonide tootmiseks ja koostamiseks kohalikule ja eksportturgudele. 

Peamisteks tootegruppideks on:

- metallitööd ja teenused vastavalt kliendi tellimustele

- metallmööbel ja sisustuselemendid

- kaubandussisustus ja tarvikud ĂŒhiskondlikutesse ruumidesse

- allhanketööd erinevatele tööstusharudele

Meie tööd iseloomustab kÔrge kvaliteet ja kiired tÀhtajad. Kasutades tÀnapÀevaseid tehnoloogiaid  saame operatiivselt pakkuda funktsionaalseid lahendusi. Toodangu kvaliteeti aitavad tagada CNC juhtimisega tööpingid. Töölistele esitame me kÔrgeid nÔudmisi, seepÀrast töötavad meie tehnoloogilises meeskonnas ainult kvalifitseeritud spetsialistid.

Repstoni toodangu tÀhtsaimaks sihtgrupiks on ettevÔtted, kes oma pÔhitegevusalal tegutsemiseks vajavad eritellimuste alusel valmistatavat metallitööstuse toodangut.

Ühiseks nimetajaks on vajadus tĂ€pselt kliendi soovide kohaselt valmiva kvaliteetse toote jĂ€rele vĂ”imalikult lĂŒhikese tarnetĂ€htaja ning mĂ”istliku hinna eest.

EttevÔtte missioon on olla paindlik ja maksimaalselt kliendikeskne, pidada kinni tÀhtaegadest, pakkuda kvaliteetset toodangut ning hoida optimaalset kvaliteedi ja hinna suhet.
 

Paindlik hinnapoliitika vÔimaldab tegeleda iga kliendi tellimusega eraldi vastavalt tema vajadustele. Saatke meile enda toodete soovid ja me pakume parima lahenduse valmistamaks teile kvaliteetne toode.

Repston OÜ Vana-Narva mnt 27B, 74114 Maardu Tel 6352833 Fax 6352834 GSM 5126097